Wakacje Filmowe Dla Dzieci

KINO
Termin: 2018-08-17

Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury

Wakacje filmowe dla dzieci. Oto pięć filmowych propozycji na lato

Wakacje to czas szczególny dla każdego dziecka, dlatego zachęcamy do współpracy przy projekcie "Wakacje filmowe dla dzieci". Proponujemy pięć premier kinowych, pięć filmów, które są hitami festiwali dla młodych widzów, ekranizacjami bestsellerowych książek, opowieściami pełnymi przygód i pozytywnych emocji.3 sierpnia 2018 (piątek) godz: 10:00

"Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms"

Czas trwania filmu - 1 godz 23 minuty

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed seansem

Lasse i Maja, młodzi detektywi z Valleby, rozpoczynają kolejne śledztwo. Spróbują dowiedzieć się, co może kryć w sobie tajemnicza szkatułka, pamiątka rodziny von Broms. Pewnego dnia nie tylko tajemnicza szkatuła znika, ale też zaczynają ginąć rodowe pierścienie rodziny von Broms. Jak Lasse i Maja poradzą sobie z tą zagadką? Kto zabrał pamiątkę i czy uda się ją otworzyć?
Biuro detektywistyczne lassego i mai

10 sierpnia 2018 (piątek) godz: 10:00

"Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby"

Czas trwania filmu - 1 godz 23 minuty

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed seansem

Lasse i Maja spróbują pomóc swemu przyjacielowi policjantowi, rozwiązując zagadkę kryminalną. Sprawa z każdą chwilą staje się trudniejsza i bardziej niebezpieczna. Jak zakończy się próba schwytania Cienia Sztuki? Jedno jest pewne – nic nie jest takie, jakie się wydaje. Młodzi detektywi muszą wykorzystać swój spryt i umiejętność logicznego łączenia drobnych faktów oraz przechytrzyć nieuczciwych dorosłych.
biuro detektywistyczne cz2
17 sierpnia 2018 (piątek) godz: 10:00

"Miss Impossible"

Czas trwania filmu - 1 godz 30 minut

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed seansem

Kiedy ma się trzynaście lat, nic nie jest proste. Zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawia się groźba zostania wysłanym do szkoły z internatem. Aurora, próbując poradzić sobie z targającymi nią emocjami, odkrywa, że doskonałym dla nich ujściem jest muzyka. Nowoodkryta pasja sprawia, że dziewczyna zaczyna marzyć o koncertowaniu z zespołem.
miss impossible

24 sierpnia 2018 (piątek) godz: 10:00

"Sekrety Wojny"

Czas trwania filmu - 1 godz 35 minut

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed seansem


Jest rok 1943. Chociaż Holandia już od trzech lat jest pod nazistowską okupacją, dla Tuura i Lamberta, dwunastoletnich najlepszych przyjaciół, II Wojna Światowa jest czymś odległym – biegają po lasach z wystruganą z drewna bronią, chowają się w jaskiniach i dzień w dzień chodzą do szkoły. Tylko czasem muszą zejść do piwnicy, żeby ukryć się przed nalotem. Z czasem jednak wojna, ta prawdziwa, dociera i do ich miasta.

sekrety wojny


31 sierpnia 2018 (piątek) godz: 10:00

"Małpia Afera"

Czas trwania filmu - 1 godz 27 minut

Bilety w cenie 10zł do nabycia przed seansem

Wim marzy o tym, by chodzić do szkoły. Niestety mieszka w sierocińcu i pracuje w fabryce. Postanawia jednak spełnić swoje marzenie i wyrusza w nieznane. Na szczęście nie sam, a… w małpim towarzystwie. Tak rozpoczyna się emocjonująca przygoda, pełna zwrotów akcji i nowych przyjaźni.
malpia afera


 

 

Terminy


  • 2018-08-31
  • 2018-08-24
  • 2018-08-17
  • 2018-08-10
  • 2018-08-03