StanUp w Bibliotece - Magda Kubicka

Wydarzenia
Termin: 2020-03-18

Miejsce: Kawiarenka Biblioteki Publicznej w Głuchołazach

Osiemnastego marca, już po raz trzeci w głuchołaskiej bibliotece rozlegną się głośne salwy śmiechu, których nie uciszy żadna bibliotekarka! Tym razem wystąpi Magda Kubicka, która nawet z wady wymowy potrafi uczynić dzieło SZTUKI. Jej charakterystyczne SZy zwiastuje istny komediowy szał, a choć prawo jazdy ma od niedawna, swoim występem potrafi sprawnie pokierować tak, by niezależnie od warunków dowieźć na miejsce.

Kuba Ćwiek, gospodarz sceny już zapina pasy po stronie pasażera, informując, że miejsca w tym autobusie śmiechu jeszcze są! "Love me Tinder" - to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym "Nie o taką Polskę walczyłam" Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

18 Marca 2020 Kawiarenka Biblioteki Miejskiej w Głuchołazach godz: 19:30

Bilety w cenie 25zł do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury im Kawalerów Orderu Uśmiechu oraz online na stronie:

kup bilet online

JakubĆwiekPlakat

 

 

Terminy


  • 2020-03-18