Pokaz Magii - Bartosz Lewandowski

Wydarzenia
Termin: 2019-12-15

Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury

Zapraszamy wszystkich na pokaz magii i iluzji Bartosza Lewandowskiego w świątecznym wydaniu! Program przeznaczony dla całej rodziny!

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju!

To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie! Na najmłodszych czeka WIELKA ATRAKCJA - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

To widowisko nie będzie zwykłym "iluzjonistycznym" pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy!


15 Grudnia 2019 godz: 18:00 Sala widowiskowa Centrum Kultury im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Jeśli chcesz na żywo zobaczyć prawdziwą „magię” koniecznie zasiądź na widowni!
Bilety w W PROMOCYJNEJ CENIE - 30 ZŁ do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury od 28 Października oraz online na stronie:

kup bilet online

lewandowski magik plakat


 

 

 

Terminy


  • 2019-12-15